Dava Takibi

Çeşitli hukuki disiplinlerde yüzlerce dava dosyasından edindiğim deneyim ile sürece ilişkin gerekli becerileri kazandım. Anlaşmazlığı kolayca analiz edebilir, alternatif çözüm yolları üretebilir ve olası sonuçları değerlendirebilirim.

Yasal Evrak Hazırlığı

Tüm hukuki uyuşmazlıkların, mahkemeye gitmesi gerekmez. Sınırları net, anlaşılır ve açık olarak hazırlanan bir sözleşme olası uyuşmazlıkları daha ortaya çıkmadan çözülmesini sağlayacaktır.

Hukuki İngilizce

Çalışma fırsatı bulduğum, sektörlerinde lider çok uluslu firmalar neticesinde hukuki İngilizce konusunda hakimiyetim bulunmaktadır. Her türlü hukuki metnin çeviri ve incelenmesini rahatlıkla gerçekleştirebilirim.

Çok Disiplinli Düşünme

İçinde yer aldığımız hızlı devirde yalnızca ülke sınırlarının değil farklı disiplinlerin de birbirleri ile yüksek etkileşim içerisinde olduğu açıktır. Çağın gerekliliğini ise yalnızca sürekli öğrenme ile yakalamak mümkün. Yaşam boyu öğrenme ilkesini benimsemiş biri olarak, farklı disiplinlerde öğrendiğim bilgi ve deneyim neticesinde olaylara farklı açılardan yaklaşabilmekteyim.

İyi Derece Bilgisayar Bilgisi

Microsoft Ofis, Sinerji, Kazancı ve UYAP gibi yazılımları oldukça efektif olarak kullanabilirim. Aynı zamanda amatör olarak video ve fotoğraf montajı, animasyon oluşturma ve internet sitesi tasarımı gerçekleştirebilmekte, başlangıç seviyesinde C ve JavaScript bilmekteyim. "mustafayolcu.av.tr" internet sitesi de tarafımca oluşturulmuştur.